Strona główna » Folia Stretch

Folia Stretch

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtry

Folia stretch w Warszawie

Wydajna folia stretch do pakowania ręcznego oraz automatycznego jest dostępna w naszym sklepie z Warszawy w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Świetnie sprawdza się w przygotowywaniu przesyłek pocztowych, kurierskich, a także do zabezpieczania ładunków paletowych. Proponowana folia stretch łatwo odrywa się od rolki i jednocześnie szczelnie owija paczkę – cechuje ją dobra przyczepność do każdego typu podłoża. Produkt z oferty nawinięty jest na papierową rolkę, zajmującą niewiele miejsca w magazynie. Waga każdej rolki podana przy wybranych pozycjach z asortymentu.

Folia stretch Warszawa – do zabezpieczania kartonów i palet

Wytrzymała folia stretch to niezastąpiony element w transporcie i magazynowaniu. Dzięki swoim właściwościom służy do owijania kartonu, drewna, plastiku czy szkła, cechując się dobrą przyczepnością do podłoża. Dostępne w ofercie rolki świetnie stabilizują przewożony ładunek – w tym także towary transportowane na paletach. Można ich używać do pakowania ręcznego albo umieszczać w specjalnych urządzeniach pakujących.

W asortymencie zawarliśmy folię stretch w różnych wariantach kolorystycznych i wagowych. To m.in. rolki transparentne i czarne o wadze od 1,5 do 3 kg. Każda z nich nawinięta jest na papierową tuleję, ułatwiającą pakowanie dowolnie wybraną techniką, a po zużyciu folii nadaje się do recyklingu. Po zabezpieczeniu folią przedmioty chronione są przed warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem słonecznym, wilgocią czy zabrudzeniami. Wszystko za sprawą szczelnej powłoki, jaką wokół danego przedmiotu tworzy folia stretchowa. Co więcej, czarny, nietransparentny stretch pozwala skutecznie zamaskować zawartość przesyłki. Folia stretch Warszawa – przekonaj się!

Wydajne rolki z folią stretch w Warszawie

Nasze produkty cechuje wysoka elastyczność. Można nimi owijać przedmioty o nieregularnym kształcie, nie obawiając się o ryzyko rozerwania w czasie transportu. Materiał ten dobrze znosi rozciąganie i kontakt z ostrymi krawędziami. Kilka warstw stretchu nałożonych na siebie nie tylko stabilizuje ładunek, ale także ogranicza ryzyko wydostania się zawartości paczki na zewnątrz. Folia jest bezzapachowa, dlatego można jej używać w kontakcie z tkaninami wrażliwymi na przesiąkanie zapachem. Do jej powierzchni z łatwością przyczepić można taśmę, dodatkowo stabilizując przygotowaną paczkę. Folię można oderwać od rolki nożyczkami bądź ręcznie. Nie trzeba jej dodatkowo zabezpieczać, gdy jest nieużywana – stretch nie pochłania wilgoci, czy przykrych zapachów.

Folię stretch możesz zamówić z odbiorem własnym w naszym magazynie w Warszawie bądź z wysyłką. Produkty sprawdzą się zarówno u użytkowników prywatnych, jak i firm.

Shopping Cart

Aktywne filtry

Filtr wg atrybutu

Filtruj wg ceny

Filtruj wg stanu magazynowego