Menu Zamknij

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Czarny stretch w Warszawie

Czy często wysyłasz paczki? A może w najbliższym czasie planujesz remont lub przeprowadzkę? Potrzebujesz czegoś, co zabezpieczy przedmioty w trakcie długotrwałego przechowywania? Czarny stretch, który nabędziesz w naszym magazynie w Warszawie, pomoże Ci podczas wszystkich tych czynności, a to nie wszystkie jego zastosowania. Folia stretchowa przydaje się też chociażby w kuchni. Jej wykorzystanie w gospodarstwie domowych i firmach związanych z transportem i przemysłem jest nie do przecenienia.

Folia stretch czarna - co to jest?

Folia stretchowa to po prostu folia polietylenowa, wytwarzana w skomplikowanym i wielostopniowym procesie z tworzyw sztucznych tj. polietylenu, kopolimeru, polipropylenu oraz fluoropolimerów. Składa się z kilku warstw ściśle połączonego ze sobą materiału, co zapewnia jej wysoką wytrzymałość. Jedyną różnicą między przezroczystą a czarną folią stretchową jest ciemny barwnik, który stanowi nieprzepuszczalną warstwę dla słońca i wzroku postronnych osób. Oprócz trwałości główną cechą czarnej foli stretch, którą mamy w naszym magazynie w Warszawie, jest jej ogromna elastyczność. Pozwala to na znaczne rozciąganie materiału i dostosowywanie do kształtu pakowanych przedmiotów bez szkody dla jej struktury. Po owinięciu nią przedmiotu folia dokładnie przylega, nie pozostawiając wolnego miejsca.

Czarna folia - przede wszystkim ochrona

Głównym zadaniem foli stretch jest ochrona owiniętych nią przedmiotów. Jej właściwości sprawiają, że jest świetnym zabezpieczeniem rzeczy, które należy przetransportować z miejsca na miejsca, tak, aby nie uległy uszkodzeniu. Amortyzuje upadki paczek, uniemożliwia przemieszczanie się ich zawartości i stanowi warstwę chroniącą przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki niej przedmioty nie blakną od słońca i nie ulegają zawilgoceniu. Wytrzymałość foli sprawia, że doskonale zabezpiecza przed wszelkimi czynnikami fizycznymi grożącymi obniżeniem wartości rzeczy np. poprzez jej zarysowanie. Czarny stretch sprawdza się podczas składowania przedmiotów w niezbyt przyjaznych warunkach tj. w piwnicy lub na strychu, lub jako zasłona ochronna podczas remontu. Świetnie zabezpiecza meble przed zabrudzeniami, kurzem i drobnoustrojami.

Czarny stretch - prostota użycia

Czarna folia w naszym sklepie w Warszawie jest owinięta wokół dużej rolki i dostępna w różnych wagach. Pojedyncza starcza na bardzo długi okres, ponieważ cechy materiału dodatkowo zwiększają jego wydajność. Sprawdzi się przy przedmiotach zarówno w dużych, jak i małych rozmiarach. Wystarczy kilkukrotne omotanie i odcięcie folii od rolki, aby zapewnić ochronę meblom, zawartości paczki i innym rzeczom, na których dobrym stanie Ci zależy. Czarną folię stretchową możesz u nas zamówić w sklepie internetowym z odbiorem osobistym w Warszawie bądź z wysyłką online.