Menu Zamknij

Wyświetlanie jednego wyniku

Worki foliowe do pakowania w Warszawie

  Odporne na rozdarcia worki foliowe pomogą utrzymać porządek w domu i w miejscu pracy. W ofercie posiadamy rolki liczące od kilkunastu do kilkudziesięciu opakowań. Ich odrywanie jest proste, a dzięki mocnej strukturze tworzywa nie ma mowy o rozcięciach powstałych na opakowaniu. Dostępne w sklepie z Warszawy worki foliowe do pakowania mają neutralny zapach, dlatego sprawdzą się też do zabezpieczania przedmiotów przy przeprowadzce i remoncie. Wybrane egzemplarze mają pojemność przekraczającą nawet kilkaset litrów.

Wytrzymałe worki foliowe do pakowania w sklepie z Warszawie

Worki odrywane są od rolki w sposób intuicyjny. Wszystko za sprawą widocznych na folii nacięć, które ułatwiają rozrywanie pakietu na pojedyncze sztuki bez ryzyka ich uszkodzenia. Proponowane opakowania foliowe nadają się do uniwersalnego użycia - modele nieprzezroczyste o dodatkowo wzmacnianej strukturze świetnie znoszą kontakt z odpadkami. Można w nich przenosić nawet przedmioty o ostrych krawędziach, polegając na wytrzymałości tworzywa sztucznego, z którego wykonano worki. Opakowania sprawdzą się też przy przeprowadzkach, remontach oraz porządkach w biurze. Dzięki neutralnemu zapachowi dobrze zabezpieczą określone przedmioty, chroniąc je przed oddziaływaniem wilgoci, kurzu czy innych czynników zewnętrznych. W ofercie znajdziesz dostępne worki foliowe do pakowania o pojemności do kilkuset litrów.

Pojemne worki na odpady i do zabezpieczania przedmiotów

W sprzedaży mamy rolki o różnej wielkości. Zamawiając je możesz wybrać odbiór osobisty w Warszawie w naszym magazynie bądź z wysyłką kurierską. Wybrane produkty mogą zawierać od kilkunastu do kilkudziesięciu worków, w każdym przypadku zajmując niewiele miejsca w pomieszczeniu gospodarczym. Poza standardowymi pakietami opakowań w asortymencie znajdziesz też ultramocne worki o zwiększonej grubości tworzywa - szczegółowe opisy wybranych worków znajdują się na poszczególnych aukcjach. Worki cechuje wysoka trwałość i odporność na rozdarcia. W zależności od danego produktu opakowania są w stanie udźwignąć do kilkunastu kilogramów ładunku bez rozerwania się. Ułatwia to m.in. bezproblemowe wynoszenie odpadów. Worki są lekkie i nieprzemakalne. Z łatwością umieścisz w nich półpłynne odpady, bez obaw o wydostanie się wody z zewnątrz opakowania. Dzięki swojej grubej strukturze worki ograniczają też przykre zapachy wydostające się z wnętrza. Można nimi zabezpieczać nawet szybko rozkładające się odpady. Wysokość i szerokość foliowych opakowań uzależniona jest od pojemności każdego z nich. Otwór przeznaczony do wkładania przedmiotów do worka jest na tyle szeroki, by ułatwić użytkownikowi swobodne korzystanie.